Marka WGN

WGN – Wielka Giełda Nieruchomości - jest liderem działającym od 28 lat na rynku nieruchomości, jednocześnie największym polskim Koncernem Biur Obrotu Nieruchomościami.

Dla Państwa pracuje z wieloletnim doświadczeniem ponad 500  agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 80 Oddziałach biur obrotu nieruchomości i działalności deweloperskiej na terenie Polski i zagranicy.

WGN w swojej historii przeprowadził ponad 150 000 transakcji w kraju i na świecie dla ponad ćwierć miliona klientów, co jest absolutnym rekordem w Polsce.

W samym 2017 roku zrealizował ponad 7200 transakcji i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 1,8 mld PLN.  WGN na koniec roku 2017 posiadał w swojej bazie MLS - WGN  oferty nieruchomości o wartości blisko 15 mld PLN. WGN ma zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego. W 2017 roku Grupa WGN osiągnęła obrót ponad 29 mln PLN

Gwarancją sukcesu WGN jest:

- 27 lat doświadczenia na rynku Polskim i zagranicznym,
- profesjonalne i wyspecjalizowane doradztwo na każdym etapie,
- autorskie i rzetelne analizy rynku,
- doskonała znajomość aktualnych trendów na rynkach lokalnych, krajowym i międzynarodowym,
- wielopłaszczyznowa promocja nieruchomości między innymi na ponad 100 portalach internetowych i w 3 własnych tytułach prasowych,
- doradztwo finansowe i współpraca z ponad 20 bankami w zakresie kredytowania zakupu,
- indywidualne podejście do klienta i wybór najlepszej dla niego oferty,
- pomoc w negocjacjach umowy,
- finalizowanie bezpiecznych transakcji.

WGN to fachowość, profesjonalizm i rzetelna informacja, dzięki specjalizacjom w segmentach nieruchomości:

- apartamentowo-mieszkalne – w 2017 r. przeprowadzono ponad 5000 transakcji,
- komercyjne i przemysłowe - specjalność WGN, absolutny lider obrotu nieruchomościami inwestycyjnymi w Polsce,
- zabytkowe - silna pozycja WGN w tym segmencie, dzięki szerokiej promocji na rynkach zagranicznych, 
- obsługa przedsięwzięć deweloperskich - obecnie WGN obsługuje ponad 500 przedsięwzięć deweloperskich w tym kilka własnych,

Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę deweloperów od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez  jego realizację, wielopłaszczyznową reklamę i marketing, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom.
Profesjonalizm i wysoki standard gwarantuje Znak Jakości ZJ WGN oraz Znak Jakości ISO 9001.

Oferty WGN prezentowane są między innymi:

- w najpopularniejszych portalach (ponad 100),
- w tym na portalu www.wgn.pl w 65 wersjach językowych. W samym tylko 2017 roku portal odwiedziło ponad 1 milion osób,
- w systemach MLS - w międzynarodowej komputerowej bazie ofert MLS-WGN (Multiple Listing System WGN) - system wielokrotnej wymiany ofert nieruchomości oraz informacji i współpracy pomiędzy biurami WGN.

Partnerem strategicznym Grupy WGN jest amerykański Koncern Obrotu Nieruchomościami Realty Executives International. Dzięki tej współpracy WGN przeprowadza transatlantyckie transakcje.

 Bycie liderem zobowiązuje.


Facebook Instagram