Kup nieruchomość z naszą pomocą

Powody dla których warto kupić nieruchomość z naszą pomocą


Spełnimy Twoje marzenia o wymarzonej nieruchomości

W swojej ofercie posiadamy:Zobacz jak wygląda proces kupna nieruchomości z naszym biurem:1. WYSZUKAMY NIERUCHOMOŚCI KTÓRA ODPOWIADA WYŁĄCZNIE TWOIM POTRZEBOM


Skupimy się na twoich indywidualnych potrzebach, im dokładniej je określisz, tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc. 2. SPRAWDZIMY STAN NIERUCHOMOŚCI


Wybraną przez ciebie nieruchomość przeanalizujemy pod kątem prawnym i technicznym. Są to kluczowe czynności, abyśmy mogli zagwarantować ochronę Twoich interesów i bezpieczeństwo transakcji.

3. ZWERYFIKUJEMY REALNĄ WARTOŚĆ


Porównamy cenę ofertową wybranej nieruchomości do cen transakcyjnych, podejmiemy profesjonalne negocjacje, abyś kupił nieruchomość za uczciwą cenę odpowiadającą realnej wartości. 

4. POZYSKAMY FINANSOWANIE

Nasi doradcy kredytowi pomogą Ci w wyborze atrakcyjnej formy finansowania. Dzięki naszym specjalistom zyskasz możliwość skorzystania z doskonale wyselekcjonowanych ofert z 22 banków.

5. WYRĘCZYMY CIĘ W ZAŁATWIENU FORMALNOŚĆI


Dopilnujemy terminów i pozyskamy konieczne dokumenty do zakupu. Umówimy u notariusza termin aktu. Wesprzemy Cię w momencie przekazywania nieruchomości i przepisywania mediów. Będziemy przy Tobie na każdym etapie tego procesu, byś czuł się bezpiecznie. 


6. CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

ZADZWOŃ 505 108 487

Facebook Instagram